Skinnarebo

G&CC

topptogolf 02a

Slutspelsinformation

Finalspel Fredagen den 25 september          
                   
11.30  Samling i Restaurangen för Lunch, samt information om dagen      
13.00  Kanonstart 18-hål slagtävling. Efter golfen dusch o pilsner      
18.30  Middag och prisutdelning          
 
                 
Startlista                
                   
Tid Hål   Spelare     Klubb Hcp Tee  
13:00 3                
    1 Robert Landin 22 Skinnarebo G&CC 11,2 Gul  
    2 Emil Andersson 2 Skinnarebo G&CC -1,1 Gul  
    3 Henrik Saldner 41 Skinnarebo G&CC 11,4 Gul  
13:00 4                
    1 Benny Andersson 40 Skinnarebo G&CC 15,7 Gul  
    2 Peter Eriksson 6 Skinnarebo G&CC 4,0 Gul  
    3 Pierre Juhlin 54 Skinnarebo G&CC 23,8 Gul  
13:00 5                
    1 Dan-Henrik Thunberg 3 Skinnarebo G&CC 10,6 Gul  
    2 Ole Willumsen 12 Skinnarebo G&CC 8,0 Gul  
    3 Andreas Larsson 7 Skinnarebo G&CC 14,0 Gul  
13:00 6                
    1 Lasse Petersson 4 Skinnarebo G&CC 22,8 Gul  
    2 Hans Hakeberg 47 Chalmers Golfklubb 12,2 Gul  
    3 Mikael Persson 23 Skinnarebo G&CC 14,7 Gul  
13:00 7                
    1 Kent Johansson 10 Skinnarebo G&CC 4,1 Gul  
    2 Stefan Johansson 11 Skinnarebo G&CC 11,8 Gul  
    3 Tommy Petersson 25 Skinnarebo G&CC 18,5 Gul  
13:00 8                
    1 Fredrik Larsson 31 Skinnarebo G&CC 13,9 Gul  
    2 Jonathan Claesson 30 Skinnarebo G&CC 9,6 Gul  
    3 Mikael Sjödin 17 Skinnarebo G&CC 5,5 Gul  
13:00 9                
    1 Krister Rundberg 33 Skinnarebo G&CC 15,3 Gul  
    2 Mats Yngwe 42 Skinnarebo G&CC 17,8 Gul  
    3 Lennart Holm 44 Skinnarebo G&CC 15,7 Gul  
13:00 10                
    1 Anders Fransson 8 Skinnarebo G&CC 13,8 Gul  
    2 Hans Johansson 14 Skinnarebo G&CC 2,5 Gul  
    3 Lars-Gunnar Gustavsson 28 Skinnarebo G&CC 22,6 Gul  
13:00 12                
    1 Torbjörn Carlsson 26 Skinnarebo G&CC 6,9 Gul  
    2 Anders Gustafsson 16 Skinnarebo G&CC 17,0 Gul  
    3 Krister Rydh 55 Skinnarebo G&CC 28,0 Gul  
13:00 13                
    1 Jonas Axelsson 32 Skinnarebo G&CC 13,9 Gul  
 
  2 Milos Hercegovac 13 Skinnarebo G&CC 12,5 Gul  
    3 Göran Hallman 27 Skinnarebo G&CC 16,5 Gul  
13:00 14                
    1 Jesper Möller 29 Skinnarebo G&CC 8,2 Gul  
    2 Peter Magnusson 37 Skinnarebo G&CC 20,1 Gul  
    3 Dan Cederqvist 5 Skinnarebo G&CC 13,1 Gul  
13:00 15                
    1 Ulf Danielsson 15 Skinnarebo G&CC 15,1 Gul  
    2 Kari Nevala 58 Skinnarebo G&CC 21,3 Gul  
    3 Gunnar Dahl 9 Skinnarebo G&CC 16,5 Gul  
13:00 16                
    1 Marcus Sjögren 18 Skinnarebo G&CC 3,6 Gul  
    2 Rolf Linderstam 24 Skinnarebo G&CC 18,0 Gul  
    3 Måns Andersson 21 Skinnarebo G&CC 6,7 Gul  
                   
                   
         
                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Personuppgiftspolicy/GDPR och Cookies

Vår webbplats använder cookies